עיצוב וילות

 

עיצוב וילות הוא תהליך מורכב ומורחב הדורש הכנה מוקדמת והשקעה, מאחר ומדובר בחלל יחסית גדול, ולכן אפשרויות העיצוב הן מגוונות מאוד ואינסופיות ממראה פשוט וייחודי או מראה יוקרתי ונקי על ידי שימוש באלמנטים רבים ומגוונים כמו זכוכית, מתכות, עץ, פרזולים, טפטים והאפשרויות עוד רבות. עיצוב וילות

עיצוב חלל כה גדול צריך להיעשות בצורה נכונה ויסודית, בעיצוב וילה יש לקחת בחשבון בנוסף לחלל הבית את מספר החלונות, התאורה, מיקום אביזרי מיזוג אוויר מעוצבים כגון קמין גז יוקרתי ומעוצב, מיקום הבית והאם מדובר בוילת מגורים למשפחה או בוילה להשכרה לאירוח ואירועים.

אחד הנושאים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון זהו עיצוב מדרגות יוקרתיות לוילה. מלבד המראה היוקרתי, החלק הקריטי במדרגות הוא שיהיו מספיק בטיחותיות העומדות בכל התקנים האפשריים. רק כך נוכל להנות ממראה של עיצוב יוקרתי ובטיחות ללא פשרות.

אנו עובדים עם מספר חברות מומלצות בתחום המדרגות ושמים דגש שהחברות עובדות על-פי התקנים המחמירים ביותר.

אחת החברות שאנו עובדים עמה הינה חברת פרי העץ – מדרגות ופתרונות עץ ומתכת – בקרו באתר לקבלת פרטים נוספים וצפייה בקטלוג החברה

מאפיינים אלו חשובים על מנת לשלב בצורה נכונה את המרחב הפנימי של הבית ולהתאים לו עיצוב אפקטיבי ונוח ביותר וכן את המרחב החיצוני, החצר, בריכה במידה ויש וכו'. כל אלו יתבצעו תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח בכל התהליך בהתאם לצרכיו האישיים, רצונותיו וטעמו האישי.

על מנת להתחיל את התהליך יגיע מעצב מטעמנו לראות ולהעריך את הווילה בתיאום מראש, בנוסף ייבנה לוח זמנים מדויק מול הלקוח.
לחברתנו ניסיון עשיר בעיצוב וילות מכל הסוגים ותסייע לכם לעצב את וילת חלומותיכם.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים באתר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר