שדרוג ועיצוב דלת כניסה ע"י מעצב פנים

 

דלת הינה חלק חשוב ביותר בכל מבנה, מכיוון שהיא הדבר הראשון שאדם רואה כשהוא מגיע לדירה או למשרד. הדלת יכולה להיות הרבה יותר מעניינת ומגוונת בהשוואה ללוח עץ חלק, ידית וכפתור צלצול. זאת למרות שגם את כל אחד ממרכיבים אלה ניתן לשפר ולשבח במגוון צורות, בזכות חשיבה יצירתית. על מנת ליצור את הרושם הדרוש לכם, ולעשות זאת בצורה אסתטית והרמונית ובשימוש בחומרים איכותיים שישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן – מומלץ לפנות למומחים.

מדוע גם דלת כניסה דורשת עיצוב פנים?

עיצוב פנים זהו אחד מאותם תחומים שדורשים הרבה יותר מיומנות ממה שנראה במבט ראשון. לכאורה, ניתן לומר שאין כל קושי ביצירת מראה אחיד לכל הדירה, סידור יפה, הגיוני ופרקטי של המרכיבים השונים בחדרים, אך כאשר העבודה נעשתה על ידי מומחה – רואים זאת באופן מיידי. הדבר נכון גם עבור עיצוב דלת כניסה. כאשר ניגשים לעניין באופן מקצועי, ניתן לשלב בין חומרים שונים. לדוגמא, ניתן להרכיב מכלול ייחודי בעל ידיות מעוצבות אך עמידות, או להתקין פטישון מיוחד שירשים את האורחים שלכם ויאפשר לכל ביקור בבית שלכם להיערך בצורה מיוחדת ובלתי נשכחת.

 סגנונות שונים עבור עיצוב דלת כניסה

ניתן לבחור במגוון רחב של סגנונות "נקיים" או "מעורבבים" ליצירת העיצוב של דלת הכניסה שלכם. בין השאר, ניתן לנצל את האפשרויות הנרחבות של ימינו בהספקת חומרים מכל הסוגים וניצול מיטבי של אזור הכניסה. לדוגמא, מלבד עיצוב הדלת – שיכולה לכלול תחריטי עץ מסולסלים, ניתן להשלים את המראה באמצעות שטיחון שהציורים עליו דומים ומשלימים לציורים על הדלת. בנוסף, ניתן לחשוב על אינספור רעיונות ליצירת תמונה יצירתית, מיוחדת ופרקטית באותה המידה.

צריך איזון בחיים

על מנת להשיג את המטרה של עיצוב דלת הכניסה לבית או למשרד שלכם, חשוב מאוד למצוא את המעצב המסוגל למצוא את שביל הזהב בין עיצוב עדין, חדשנות ואפילו מעט יומרנות, לבין התחושה הכוללת השוררת בבית שלכם. נטייה מוגזמת לכל אחד מהצדדים יכולה להביא לכך שהתוצאה שתתקבל תהיה גרוטסקית ולא אסתטית, ובכך תחטיא את המטרה בצורה מוחלטת. על מנת למצוא את המעצב המתאים ביותר למשימה, כדאי לדעת מראש מה הסגנון שהכי מדבר אליכן. במידה ואין לכם מושג, כדאי תמיד להסתכל בתיקי העבודות של המעצבים הפוטנציאליים ולראות האם העבודות שלהם מעוררות בכם את הרגש שהייתן רוצים לראות באורחים שלכם – בסופו של דבר מדובר באינדיקציה הטובה ביותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר