עיצוב פנים ממש לא נגמר בפתח הבית – זה הזמן להשקיע גם בריהוט גן

 

עיצוב פנים ממש לא נגמר בפתח הבית – זה הזמן להשקיע גם בריהוט גן
עיצוב פנים הבית הינו עניין חשוב לכל הדעות, ורבים מבינים כמה חשוב לקחת איש מקצוע שיעשה זאת בשבילם כשהם רוצים להגיע לרמת הגימור הגבוהה ביותר.

במקרים לא מעטים, העיצוב מתחיל ונגמר בפנים הבית, וכאשר יש חלל שנמצא תחת כיפת השמיים באוויר הפתוח, כמו מרפסת, פנטהאוז, חצר אחורית, חצר קדמית ועוד, הם נשארים מאחור, עירומים, או עם רהיטים רנדומליים שהגיעו אליהם במקרה. אלו מקרים שבהם נכון המשפט האלמותי "פוטנציאל לא ממומש". גם אם יש לכם חלל קטן בלבד, אין שום סיבה שלא תפרגנו לו בריהוט גן מעוצב ואיכותי.

עניין של התאמה

נשאלת השאלה – איך עושים את זה נכון? איך מעצבים חלל שנמצא תחת כיפת השמיים, כך שיהיה ניצול מקסימלי של המרחב? איך בוחרים את הרהיטים הכי טובים שיש, שמגיעים מהפירמות הטובות ביותר, ובכלל, איך יודעים מהן הפירמות החזקות בשוק ואילו לא? מהן המגמות השולטות בענף? מה הצרכים שלכם? מה החזון שלכם לגבי החלל הפתוח שנמצא ברשותכם?

יש כל כך הרבה שאלות, ואיש מקצוע אמיתי, כזה שהיה בסיטואציה הזאת פעמים רבות בדרכו המקצועית, ישמח לעזור לכם לנווט ולראות את הדרך הנכונה לפתור את הבלבול.

קודם כל, חשוב שתדעו – עיצוב חלל פתוח, תחת כיפת השמיים, חשוב לא פחות מאשר עיצוב החלל הפנימי. מדובר על אזור יפה מטבעו, כאשר השמיים ניצבים מעל, לפעמים יש דשא, אפשר לראות מסביב, אפשר לראות טבע ומרחבים במקרים מסוימים, ולכן כל כך חשוב למקסם אותו ולהוכיח ש"החצר האחורית" הוא ביטוי שגור ותו לא. טיפוח של האזור כולו, של המרחב כולו, יגרום לכם להרגיש כל כך הרבה יותר טוב.

ומה עם השלב הבא?

אז אחרי שטיפלתם בכל מה שמסביב (טיפול בתשתיות, בצמחייה ועוד), הגיע השלב בו אתם רוצים לרהט את החלל הפתוח שלכם. נשאלת השאלה – איך תבחרו נכון? מהם הקריטריונים? מיהם הספקים הבולטים? האם אתם בונים על אירוח קומפלט של ארוחות של ממש שיתקיימו תחת כיפת השמיים, עם אורחים ובני משפחה נוספים, כזה שמצריך שולחן גדול ורציני וסט שלם של כיסאות? רצוי שתדעו את זה מראש ותיערכו בהתאם.

האם אתם בונים על בריכה או ג'קוזי ורוצים לאונג' נינוח ופסטורלי להירגעות, עם כיסאות נוחים, ספות שיזוף ושולחנות נמוכים? גם במקרה הזה, עליכם לדעת מראש.

סתם מתחשק לכם ללכת על מינימליזם, על זולה קטנה בה תלגמו את הקפה של הבוקר או תשבו עם המשפחה להתאוורר בשעות אחר הצהריים? שוב, אותו דבר, הכנה מראש וידיעה.
כן, ריהוט גן יכול לעבוד בשבילכם, להפוך את הגן כולו על פיו ולשנות אותו מן הקצה על הקצה. מעצב טוב יידע איך לעבוד על המרחב, לכוון אתכם ולעזור לכם לבחור נכון.

 

לפרטים נוספים צרו קשר