עיצוב פנים לעסקים – השקעה שמחזירה את עצמה כל הזמן!

 

הדוגמאות הקיצוניות ביותר שכולנו מכירים בתחום של עיצוב פנים לעסקים הן גוגל ופייסבוק, חברות שהמשרדים שלהם מעוצבים באופן משוגע לגמרי. חללי עבודה גדולים, מרשימים, צבעוניים וחדשניים, חדרי אוכל, וחללים שמגרים חשיבה ותפוקה עבור העובדים, בהם ניתן לעבוד ואף לנוח. נכון, לא כל חברה יכולה להרשות לעצמה להיות גוגל או פייסבוק, אבל בהחלט יש מה ללמוד מהן, ויש דברים לא פחות אפקטיביים שניתן ליישם גם בעלויות נמוכות יותר.

עיצוב פנים קופיקס ע"י אבי שאמיל

תפוקת העובדים עולה

ידוע ומוכח מחקרית שכשאר עובדים בחלל מתאים, נוח ונעים לעבודה, תפוקת העובדים עולה, וזה לא פלא. חלל נוח, שמתוכנן ומעוצב כראוי, יאפשר לעובדים לעבוד בצורה טובה יותר, יגרום להם להנאה ולפחות רצון לצאת מהחלל הנעים והעוטף. זאת רק דוגמה אחת לכוח הגדול של עיצוב פנים לעסקים.
יתרון נוסף של עסקים שמעוצבים בצורה הנכונה הוא גירוי היצירתיות שיכול עיצוב פנים לעסקים להעניק. עסק שמעוצב ומתכונן לכך, יגרה את הסקרנות, היצירתיות והתפוקה של כל מי שיעבור בחלל, בעזרת מדבקות מעוצבות, טפטים חדשניים, תמונות ושלל פתרונות עיצוב מקסימים שפשוט ישתלבו יפה יפה בתוך האווירה הכוללת שמעניק החלל המעוצב.

זאת ועוד, עיצוב הוא גם דרך מצוינת למתג את העסק שלכם בדמות המוצרים והשירותים שאתם מציעים. עיצוב פנים לעסקים ללא ספק יעזור לכם להגשים גם את החלום הזה. דמיינו את העסק מעוצב בדמות המוצר האחרון שהשקתם או שעל הקירות ועל גבי דגלים מתנוסס לוגו המותג שלכם בגאון, אף אחד שיגיע לבקר בעסק, בין אם מדובר בלקוח או קולגה לא יוכל לפספס זאת או להישאר אדיש לכך.

עיצוב פנים לעסקים

אנשים שמתמחים בעיצוב פנים לעסקים, ידעו לשלב בין הצרכים של העסק שלכם, למקום הפיזי העומד לרשותם ולחזון הכולל של העסק, וכך לרחוק מרחקת נפלאה שתרשים את כל רואיה. עיצוב פנים איכותי לעסק, הוא עיצוב שמשלב בין צרכים פרקטיים לבין מיתוג, שיווק והשריית אווירה שמספרת בלי מילים על חזון העסק, על בעליו ועל עובדיו.

לפעמים נדמה שעיצוב פנים לעסקים הוא אינו דבר חשוב כל כך, ושעדיף להשקיע בדברים אחרים, אך גישה כזו יכולה להתברר כשגויה. ישנם משתנים רבים שמשפיעים על האווירה במקום, על הרצון להימצא בו, על הסיפור של הוא מספר ועל התחושות הנוצרות במהלך השהייה בו, אבל אף אחד מהם לא משמעותי ומשפיע כמו הדברים שאנו יכולים לקלוט בחושים שלנו באופן מיידי.

חשבו על הדברים הראשונים שמשאירים עליכם רושם ברגע שאתם נכנסים למקום. 99% מהדברים שאתם קולטים הם דברים שקשורים לחושים שלכם: כמה אור יש במקום, מה הריח השורר בו, האם חם, קר או נעים, האם הוא רועש או שקט, מה הצבע השולט וכך הלאה. כל הדברים הללו הם דברים שמעצב איכותי לוקח בחשבון בזמן התכנון ובונה אותם בצורה שתתאים לעסק שלכם ותנעם לנמצאים בו.

לכן, גם אם השקעה בעיצוב העסק לא נראית חשובה בהתחלה, קחו בחשבון שהיא משמעותית ומשפיעה ביותר. אין ספק שככזו היא גם השקעה שתחזיר את עצמה ותגרום לכם ולעובדים שלכם להרגיש יותר טוב ולהרוויח יותר.

.

 

לפרטים נוספים צרו קשר