כיצד מייבאים מסין – ואיך זה מוזיל בעיצוב הבית?

 

ייבוא מסין הן לצרכים מסחריים והן לצרכים פרטיים חייב להתבצע באמצעות חברה מקצועית. במאמר הבא נסביר לעומק כיצד מייבאים מסין, מהן הפרוצדורות הכרוכות בכך וכיצד תוכלו לבחור חברה מקצועית אשר תלווה אתכם בתהליך.

ייבוא מסין – חסכון כספי משמעותי בעבור ייבוא פרטי או מסחרי

בשנים האחרונות החלה מדינת ישראל להדק את קשריה המסחריים עם סין, אשר נחשבת כיום לאחת המעצמות החזקות בעולם בתחום של ייבוא וייצוא. לאור העובדה כי סין היא מעצמה בעלת אלפי מפעלים וחנויות, ניתן לייבא מסין הן באופן פרטי והן באופן מסחרי מגוון רחב של פריטים אשר כוללים בין היתר: ג'אדטים, משחקים, ביגוד והנעלה וכמובן מוצרים לעיצוב הבית כגון: ריהוט, אביזרי נוי, גופי תאורה, קרמיקה. מדובר בעולם שלם אשר נפתח כעת בעבור ייבוא אישי או מסחרי, והוא מאפשר חיסכון עצום בעלויות. ע"פ הערכות, מדובר בחיסכון אשר עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, בעיקר בכל הקשור לייבוא של רהיטים וחשמל. אולם, מדובר בהליך מורכב אשר מצריך יצירת קשר עם חברה מקצועית, כפי שנסביר כעת בהמשך המאמר.

כיצד מייבאים מסין?

ייבוא מסין נעשה באמצעות חברה מקצועית, וזאת לאור העובדה כי חברה מקצעועית היא בעלת קשרים עם מפעלים ומיבואנים מובילים אשר להם המלצות מוכחות. בנוסף, קבלת ליווי בתהליך תאפשר לכם לנהל שייח פתוח המתנהל באמצעות מתורגמן, לצורך קבלת כל הפרטים ואישור של תהליך הייבוא, כמו גם השינוע. חשוב לציין כי כל תהליך של ייבוא מסין מחייב התעסקות עם בירוקרטיה לא מועטה, ולכן באמצעות חברה מקצועית תוכלו להשיל מעצמכם את האחראיות הרבה הכרוכה בכך, כחלק ממעטפת מקצועית אותה כחלק מחבילת שירותים רחבה הכוללת ליווי אישי,קנייה פיזית, בחירת אפשרות שינוע וכן קבלת הסחורה ארצה. חשוב לציין כי זמן השינוע של סחורות מסין התקצר באופן משמעותי, ולכן מומלץ לבדוק מהי הדרך המירה ביותר לקבלת הסחורה, כאשר לעיתים ניתן לקבל אותה תוך ימים ספורים מתחילת ההזמנה. זאת ועוד, כאשר הסחורה מגיעה לארץ, יש להנפיק מסמכים רלוונטיים בעבור הרשויות (דואר ישראל, מס הכנסה, מע"מ ועוד), ולכן באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום תוכלו להיות בטוחים כי כל הצד הבירוקראטי יסתיים על הצד הטוב ביותר, הן לצרכים מסחריים ובייחוד בעבור צרכנים פרטיים אשר מבצעים זאת בפעם הראשונה.

כיצד לבחור חברה מקצועית לצורך ייבוא מסין?

כאמור, ייבוא מסין הינו תהליך מורכב אשר מצריך יצירת קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. לכן, בדקו היטב כי החברה עמה אתם מתקשרים הינה חברה אשר לה קשרים ענפים בסין, כמו גם בעלת המלצות מוכחות אשר יבטיחו כי כספכם יושקע בחוכמה, וכי תוכלו לקבל את הסחורה שלכם אשר נעשתה באמצעות ייבוא מסין על הצד הטוב ביותר, תוך שימת דגש על מעטפת מקצועית החוסכת זמן ומאמץ.​

 

לפרטים נוספים צרו קשר